Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Święta - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy z parkingiem Święta

Święta,wielkopolskie

10,71 zł/m²140 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-handlowego w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: święta, gmina Złotów, powiat złotowski Powierzchnia: ok. 150 m Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin(Święta + 16 km)

60 zł/m²321 m² 19 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na piątym piętrze obiektu o charakterze biurowo- usługowym, zlokalizowanym w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 321 m2 składają się pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Dąbie,Szczecin(Święta + 16 km)

70 zł/m²1 000 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyobraź sobie twój zespół pracuje w przestrzeni, z której widać kołyszące się na jeziorze Dąbie jachty, a poranny brainstorming odbywa się przy panoramie zielonych brzegów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin(Święta + 16 km)

70 zł/m²150 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia wysoki standard | Szczecin Gumieńce Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w reprezentacyjnej części budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin(Święta + 16 km)

58,33 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Zdunowo,Szczecin(Święta + 16 km)

45 zł/m²429 m² 19 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

429 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej z zapleczem logistycznym Szczecin Potrzebujesz miejsca, które łączy funkcjonalne biuro z dostępem do magazynu i sprawną logistyką? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

9 €/m²4 902 m² 44 118 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Nowoczesny obiekt usługowo - magazynowo - produkcyjna. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Pogodno,Szczecin(Święta + 16 km)

73,29 zł/m²307 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Lokal składa się z: -5 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin(Święta + 16 km)

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin(Święta + 16 km)

15 €/m²82,97 m² 1 245 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy ma 80,17 m2 plus udział w toaletach 2,80 m2 = 82,97 m2. Przy 3-letniej umowie: czynsz: 15,00 eur/m2 Czynsz efektywny: 13,75 eur/m2 S.C.: 27,50 PLN/m2 (w tej cenie mamy już koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Złotów

Złotów(Święta + 5 km)

32,73 zł/m²110 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu Handlowo-Usługowego w centrum Złotowa zadbany lokal użytkowy O pow. 110 M 2 usytuowany na parterze, z dużą szklaną witryną, wejście bezpośrednio z ulicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij